ثبت نامEnglish
آغازي در بهار تدبير و اميد

  صنعت نفت كشور پس از پشت سرنهادن فراز و نشيب ­هاي فراوان در طول تاريخ يكصد و چند ساله خود و رويارويي با شرايط سخت و پيچيده همچنان استوار و پابرجا قوام و توسعه خود را تداوم بخشيده  و اكنون با وزش نسيم اميدبخش دولت تدبير و اميد هدف خود را برمبناي گسترش تعاملات بين­ المللي و توسعه پايدار و حمايت از بخش خصوصي پايه ­ريزي نموده است.  

   اداره كل روابط عمومي وزارت نفت جمهوري اسلامي ايران همگام با سياست­هاي دولت در جهت گسترش تعاملات بين­ المللي و نيز توجه خاص به تقويت توان ساخت داخل، نوزدهمين نمايشگاه بين ­المللي نفت، گاز، پالایش و پتروشيمي را كه از بزرگ­ترين و معتبرترين نمايشگاه­هاي جهان است، برگزار مي­ نمايد. اين نمايشگاه كه با هدف ايجاد فضاي مناسب براي حضور شركت­هاي ايراني و خارجي به منظور تبادل اطلاعات فني و تخصصي و نمايش توان ساخت داخل و قابليت­ هاي صنعت­گران داخلي طراحي شده در نيمه دوم ارديبهشت ماه 1393 در محل دائمي نمايشگاه­ هاي بين­ المللي تهران برگزار خواهد شد. پيش بيني مي­شود شركت­هاي صاحب­ نام صنايع نفت و گاز از سراسر جهان در اين نمايشگاه حضور يابند كه فرصت مناسبي براي مذاكرات تجاري پيرامون جذب سرمايه­ خارجي، عقد قراردادهای بازرگاني در زمینه مبادله کالا، خدمات و دانش فنی، همچنين توسعه بازارهاي هدف و تجاري­ سازي توليدات داخلي خواهدبود.  

حضور فعال شركت­هاي ايراني اعم از پيمانكاران، توليد­كنندگان فرآورده­هاي نفتي، پتروشيمي و شيميايي، سازندگان تجهیزات و قطعات، مهندسين مشاور، شركت­هاي خدماتي، مراكز آموزشي و... در نوزدهمين نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالایش و پتروشيمي روند پيشرفت و خودكفايي صنعت نفت كشور را به معرض نمايش گذاشته و نوآوري­هاي بومي را در راستاي گسترش همكاري و مبادلات اقتصادي و فني درمنطقه  وجهان به ظهور خواهند رساند.

همچنين در حاشيه نوزدهمين نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالایش و پتروشيمي همايش­هاي تخصصي توسط بخش دولتي و خصوصي برنامه ريزي و برگزار خواهد شد.

 

روزنگار نمایشگاه
  • 19 اردیبهشتاختتامیه نمایشگاه نوزدهم
  • 16اردیبهشت افتتاح نمایشگاه نوزدهم
دریافت پوستر نمایشگاه
طراحی و تولید : واحد فناوری اطلاعات اداره کل روابط عمومی وزارت نقت

TinyTick 1.1