ثبت نامEnglish
اتمام مرحله اول جانمایی نمایشگاه نوزدهم با استقبال گسترده شرکت های نفتی داخلی و خارجی

مرحله اول جانمایی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز پالایش و پتروشیمی ایران بصورت آنلاین در تاریخ 26 بهمن ماه گذشته با ثبت نام گسترده شرکت های خارجی و داخلی انجام گردید.

 

  مرحله اول جانمایی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز پالایش و پتروشیمی ایران با ثبت نام گسترده شرکت های خارجی و داخلی انجام شد.

به گزارش ستاد برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، پیش ثبت نام برای حضور در نمایشگاه فوق که از تاریخ 3 دی ماه سال جاری آغاز شده بود، در تاریخ 26 بهمن ماه، ثبت نام قطعی و جانمایی نيز به صورت آنلاین و از طریق وب سایت رسمی نمایشگاه انجام شد. این مرحله به دليل ثبت نام گسترده شركت هاي داخلي و خارجي در ساعات اوليه همان روز به کار خود خاتمه داد. بنابر این گزارش، به دلیل استقبال متقاضیان، مرحله دوم ثبت نام و جانمایی از سوی ستاد اجرایی نمایشگاه نوزدهم بزودی اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است نمایشگاه مذکور یکی از مهمترین رخدادها در زمینه صنعت نفت منطقه خاور میانه محسوب می شود که هر ساله با استقبال و حضور گسترده شرکت های نفتی خارجی و داخلی برگزار می شود.

این نمایشگاه بهار سال آینده از تاریخ 16 تا 19 اردیبهشت همچون سالهای گذشته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

روزنگار نمایشگاه
  • 19 اردیبهشتاختتامیه نمایشگاه نوزدهم
  • 16اردیبهشت افتتاح نمایشگاه نوزدهم
دریافت پوستر نمایشگاه
طراحی و تولید : واحد فناوری اطلاعات اداره کل روابط عمومی وزارت نقت

TinyTick 1.1