ثبت نامEnglish
اطلاعیه ها

(اطلاعیه شماره 26)

به اطلاع کلیه مشارکت کنندگان در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت ،گاز،پالایش و پتروشیمی میرساند ، جهت وارد کردن مشخصات کارت پرسنلی و کارت پارکینگ با نام کاربری و رمز عبور وارد سامانه reg.iranoilshow.org شده و به پنل مدیریت شرکتها مراجعه فرمائید.

 

( اطلاعیه شماره 25 )

 به اطلاع کلیه شرکت کنندگان می رساند، "نشریه تجارت نمایشگاه" نشریه رسمی ستاد نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشی بوده و مورد تائید این ستاد می باشد.

 

( اطلاعیه شماره 24 )

بدینوسیله به اطلاع کلیه مشارکت کنندگانی که مدارک ارسالی آنها کامل نبوده و دارای نقص می باشد می رساند در اسرع وقت به بخش ثبت نام(در بالای همین صفحه) مراجعه نموده و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به قسمت مشارکت کنندگان نمایشگاه وارد شده و بر روی گزینه مشاهده شرکت های معلق کلیک کرده و اطلاعات خود را کامل نمایید. لازم به ذکر است که آخرین مهلت کامل کردن مدارک تا روز یکشنبه مورخ 93/1/31 بوده و در صورت عدم تکمیل مدارک، غرفه به سایر متقاضیان واگذار خواهد شد.

 

( اطلاعیه شماره 23 )

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم نوزدهمين نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي مي­ رساند، فقط تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 27 فروردین جهت اعلام انصراف فرصت باقی است. بدیهی است پس از اتمام مهلت فوق به هیچ وجه درخواست انصراف پذیرفته نخواهد شد و در صورت عدم استفاده از غرفه تخصیص یافته در نمایشگاه هیچگونه وجهی مسترد نشده و برگزار کننده مجاز می باشد غرفه مربوطه را در صورت عدم استفاده متقاضی اولیه به سایرین واگذار نماید. لذا از شرکت کنندگان محترم تقاضا دارد قبل از ثبت نام تمامی جوانب و شرایط کاری خود را سنجیده و پس از حصول اطمینان از امکانات و مقدورات خود نسبت به مشارکت در نمایشگاه اقدام نمایند تا از بروز مسائلی که بر روند اجرایی نمایشگاه بویژه در روزهای نزدیک به افتتاح آن تاثیر منفی می­ گذارد جلوگیری شود.

 

( اطلاعیه شماره 22 )

احتراما به استحضار غرفه داران و غرفه سازان محترم نوزدهمين نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي مي­ رساند جهت اخذ مجوز ساخت و ساز و تاييديه طرح، نسبت به تکمیل فرم های غرفه سازی در بخش ثبت نام( بالای صفحه) اقدام نمایند و پس از تكميل، مدارک را ظرف مدت 10روز ( از روز شنبه مورخ 93/1/23 تا دوشنبه مورخ 93/2/1) به بخش فنی مستقر در شركت خدمات پشتيباني صبا نفت واقع در ميدان وليعصر- ابتداي بلوار كشاورز- جنب داروخانه هوشمند پلاك 9 تحويل نمايند. بديهي است در صورت عدم مراجعه در زمان مقرر مجوز ساخت و ساز به غرفه داران داده نخواهد شد.

 

( اطلاعیه شماره 21 ) "مناقصه پنل بندي"

شركت صبا نفت مجري نوزدهمين نمايشگاه بین المللی نفت ،گاز ،پالايش و پتروشيمي در نظر دارد غرفه بندی با مشخصات زیر را به متراژ تقریبی حداقل 6000 متر مربع از طریق مناقصه به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.

بنابراين از شرکت های فعال در اين زمينه دعوت می شود پیشنهاد قیمت خود را بصورت مکتوب در پاکت دربسته به مجری نمایشگاه ارائه نمایند. بديهي است ارائه دهنده كمترين قيمت و بهترين كيفيت، برنده مناقصه خواهد بود.

"لوازم و تجهیزات غرفه 12متری"

1- میز 1 عدد

2- صندلی 2 عدد

3- دیوارهای جانبی و پشتی با پانل نو

4- پریز برق 1 عدد

5- نورپردازی مناسب و کافی (به اندازه هر 3 متر معادل 100 وات نور)

6- درج نام شرکت در پیشانی غرفه به فارسی و انگلیسی و شماره غرفه

7- سطل زباله

8- لایت باکس در فواصل غرفه با آرم نمایشگاه

9- هماهنگی جهت نصب موکت غرفه

( اطلاعیه شماره 20 )

   بدینوسیله به اطلاع مشارکت کنندگان محترم در "نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی" می رساند آخرین مهلت واریز وجه روز چهارشنبه مورخ 92/12/14 تا ساعت 12 ظهر می باشد. بدیهی است در صورتی که در تاریخ مذکور فیش پرداختی به بخش اداری تحویل نگردد مسوولین ستاد نمایشگاه مجاز به واگذاری غرفه به سایر متقاضیان خواهند بود.

 

( اطلاعیه شماره 19 )

   بدینوسیله به اطلاع مشارکت کنندگان محترم در "نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی" می رساند:

 کلیه ثبت نام کنندگانی که در تاریخ 92/12/10 موفق به رزرو غرفه شده اند، جهت گرفتن پیش فاکتور پرداختی غرفه خود می توانند روز یک شنبه مورخ 92/12/11 به محل ستاد برگزاری نمایشگاه نوزدهم واقع در میدان ولیعصر(عج) ابتدای بلوار کشاورز پلاک 9 (جنب داروخانه هوشمند) مراجعه فرمایند.

شماره حساب ریالی: بانک شهر شعبه میدان ولیعصر (عج) کد492: 04

شماره شبا: 6204IR

شماره حساب ارزی: بانک ملت کد: 63255 :

سوئیفت کد:  BKMTIRTH017

 

( اطلاعیه شماره 18 ) "جانمایی مرحله دوم"

   با تشكر از استقبال مشاركت كنندگان و متقاضيان محترم نوزدهمين نمايشگاه بین المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي به اطلاع مي رساند: بدليل تعلل برخي از شركت كنندگان در پرداخت وجوه خود در روند معرفي مجدد فضاهاي جديد و قابل واگذاري تاخير ايجاد شد كه بدين وسيله ضمن پوزش اعلام مي نمايد، فضاهاي باقيمانده مجددا روز چهارشنبه بعد از ظهر مورخ 92/12/7 بر روي سايت نمايشگاه قابل رويت مي باشد. ثبت نام كنندگان محترم مي توانند جهت انتخاب و رزرو فضا از طریق سایت "روز شنبه مورخ 92/12/10 راس ساعت 10 صبح" اقدام  نمایند.

 

( اطلاعیه شماره 17 )  مهم

   غرفه دار گرامی ضمن تشکر از مشارکت در بخش ریالی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بدین وسیله به اطلاع می رساند که با عنایت به مقررات ارزی- ریالی و نظر به اینکه غرفه آن شرکت توسط کارشناسان شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی مورد بازدید قرار می گیرد، لذا شایسته است جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی و جریمه ارزی موارد زیر را کاملا رعایت فرمایید:

  1. عرضه و تبلیغ کالای وارداتی بطور مستقیم و غیر مستقیم به هر نحو ممنوع می باشد.
  2. توزیع کارت ویزیت، بروشور، پوستر، بنر و... مربوط به کالای خارجی کاملا ممنوع می باشد.
  3. نمایش و تبلیغ لوگو و آرام شرکت­های خارجی ممنوع می باشد.
  4. تبلیغ نمایندگی شرکت های خارجی در قالب های مختلف ( کارت ویزیت، بروشور...) ممنوع می باشد.
  5. کلیه غرفه داران نسبت به قوانین ارزی و ریالی توجیه شوند و آمادگی پاسخگویی به سوالات بازرسان نمایشگاه را داشته باشند.
  6. چنانچه غرفه آن شرکت به عنوان ارزی و ریالی تعین گردیده است ضروری است بخش ارزی از بخش ریالی منفک گردد و در بخش ریالی هیچگونه ارائه یا تبلیغ کالای خارجی صورت نگیرد.

 

( اطلاعیه شماره 16 ) تمدید زمان واریز وجه

بدین وسیله به اطلاع می رساند زمان واریز وجه ( آن دسته از مشاركت كنندگان که در مرحله اول جانمايي موفق به رزرو غرفه شده اند(تمامی سالنها و فضای های باز)) تا پايان ساعت 14 روز دو شنبه مورخ 92/12/5 تمدید گردید.

 

( اطلاعیه شماره 15 )

به اطلاع كليه مشاركت كنندگان نوزدهمين نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي كه در مرحله اول جانمايي موفق به رزرو غرفه شده اند (تمامی سالنها و فضای های باز)، مي رساند: آخرين مهلت واريز وجه تا پايان ساعت 14 روز يك شنبه مورخ 92/12/4 مي باشد.

 

( اطلاعیه شماره 14 )

بدینوسیله به اطلاع مشارکت کنندگان محترم در "نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی" می رساند:

ثبت نام کنندگان غرفه در فضای باز سالن های 25 و 26 و همچنین سالن های 20،21،22 جهت گرفتن پیش فاکتور پرداختی غرفه خود می توانند از ساعت 9 صبح روز شنبه مورخ 92/12/3 به محل ستاد برگزاری نمایشگاه نوزدهم واقع در میدان ولیعصر(عج) ابتدای بلوار کشاورز پلاک 9 (جنب داروخانه هوشمند) مراجعه فرمایند.

شماره حساب ریالی: بانک شهر شعبه میدان ولیعصر (عج) کد492: 04

شماره شبا: 6204IR

شماره حساب ارزی: بانک ملت کد: 63255 :

سوئیفت کد: BKMTIRTH017

 

(اطلاعیه شماره 13)

بدینوسیله به اطلاع مشارکت کنندگان محترم در "نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی" می رساند:

ثبت نام کنندگان سالن های ارزی (35،41B, 38A)  جهت گرفتن پیش فاکتور پرداختی غرفه خود می توانند از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه مورخ 92/11/30 به محل ستاد برگزاری نمایشگاه نوزدهم واقع در میدان ولیعصر(عج) ابتدای بلوار کشاورز پلاک 9 (جنب داروخانه هوشمند) مراجعه فرمایند. ضمناً زمان تعیین شده برای پرداخت وجه به بانک از زمان دریافت پیش فاکتور جدید در ستاد محاسبه خواهد شد، و زمان مراجعه ثبت نام کنندگان در  سالن های دیگر و فضای باز متعاقباً اعلام می گردد.

شماره حساب ریالی: بانک شهر شعبه میدان ولیعصر (عج) کد492: 04

شماره شبا: 6204IR

شماره حساب ارزی: بانک ملت کد: 63255 :

سوئیفت کد:  BKMTIRTH017

 

(اطلاعیه شماره 12)

 بدین وسیله به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم "نوزدهمین نمایشگاه نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی "می رساند مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام به شرح ذیل می باشد که خواهشمند است طبق  زمانبندی اعلام شده در اطلاعیه های بعدی به آدرس میدان ولیعصر (عج)ابتداء بلوار کشاورز پلاک 9 (جنب داروخانه هوشمند) طبقه همکف مراجعه نمایند.

1- کپی اساسنامه

2- آخرین تغییرات شرکت و ثبت برند

3- روزنامه رسمی

4- پروانه بهر ه برداری

5- گواهی فعالیت صنعتی

6- کارت شناسایی کارگاه

7- جواز کسب

8- مهر شرکت +معرفی نامه  و کارت شناسایی معتبر نماینده تام الاختیار

9- کاتولوگ یا بروشوری که در زمان برگزاری نمایشگاه در غرفه ارائه می گردد.

10 - فرم حراست مهر شده

11- تعهد نامه ارزی و ریالی

لازم بذکر است دانستن کلمه و رمز عبور الزامیست.

 

(اطلاعیه شماره 11)

بدین وسیله به اطلاع شرکت کنندگان در نوزدهمین نمایشگاه نفت ،گاز،پالایش و پتروشیمی می رساند آژانس مسافرتی و جهانگردی امین جهت انجام خدمات ذیل معرفی می گردد.

1- اخذ ویزای شرکت کنندگان خارجی و یا بازدیدکنندگان خارجی نمایشگاه .

2- رزواسیون هتل جهت اقامت شرکت کنندگان .

3- مترجم و یا تورلیدر.

4- انجام کلیه امور حمل و نقل میهمانان .

5- اجرای گشتهای تفریحی یا تخصصی .

 

(اطلاعیه شماره  10 )

بدینوسیله به اطلاع مشارکت کنندگان محترم در "نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی" می رساند:

ثبت نام کنندگان  سالن های 10 ، 11، 12 و 13 جهت گرفتن پیش فاکتور پرداختی غرفه خود می توانند از ساعت 9 صبح روز دوشنبه مورخ 92/11/28 به محل ستاد برگزاری نمایشگاه نوزدهم واقع در میدان ولیعصر(عج) ابتدای بلوار کشاورز پلاک 9 (جنب داروخانه هوشمند) مراجعه فرمایند. ضمناً زمان تعیین شده برای پرداخت وجه به بانک از زمان دریافت پیش فاکتور جدید در ستاد محاسبه خواهد شد، و زمان مراجعه ثبت نام کنندگان در  سالن های دیگر و فضای باز متعاقباً اعلام می گردد.

شماره حساب ریالی: بانک شهر شعبه میدان ولیعصر (عج) کد492: 04

شماره شبا: 6204IR

شماره حساب ارزی: بانک ملت کد: 63255 :

سوئیفت کد:  BKMTIRTH017

(اطلاعیه شماره  9 ) 

بدین وسیله به اطلاع كليه شركت­هاي متقاضي حضور در نوزدهمين نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي كه موفق به ثبت نام قطعی گردیده اند، می رساند: مراحل بعدی ( واریز تعرفه و...) از طریق سایت به اطلاع عموم خواهد رسید.

 

(اطلاعیه شماره  8 )       

بدین وسیله به اطلاع می رساند در تاریخ 92/11/16 "موسسه فرهنگی انتشاراتی بلخ" به عنوان ناشر کتاب نمایشگاه نوزدهم انتخاب گردید.شماره تماس : (6 خط)   

 

(اطلاعیه شماره  7 )

به اطلاع كليه شركت­هاي متقاضي حضور در نوزدهمين نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي  كه اقدام به پيش ثبت نام نموده و كلمه عبور و نام كاربري خود را دريافت كرده­ اند، مي­ رساند: آغاز ثبت نام قطعي نوزدهمين نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي "روز شنبه مورخ92/11/26، ساعت 10 صبح" می باشد. لازم به ذکر است از روز چهارشنبه (٢٣ بهمن ماه) نقشه جانمایی سالن ها و غرفه ها،  قابل رویت است.

 

(اطلاعیه شماره  6 )

بدین وسیله به اطلاع کلیه شرکت کنندگان "نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی" می رساند، جناب آقای "علی محتشم امیری" به عنوان مدیر فنی نمایشگاه نوزدهم انتخاب گردیده است.

 

(اطلاعیه شماره  5 )

اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در نظر دارد از طریق مزایده محدود نسبت به جذب اسپانسر برای" نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی" اقدام نماید.

لذا از شرکت هایی که در زمینه جذب اسپانسر فعالیت دارند تقاضا می شود در صورت تمایل به استفاده از امتیاز فوق با در دست داشتن پیشنهادات، نحوه ارائه خدمات و چگونگی دریافت امتیاز مذکور به صورت مکتوب، در پاکت در بسته به شرکت خدمات پشتیبانی صبا نفت( مجری برگزاری نمایشگاه نوزدهم) مراجعه نمایند.

آدرس(صبا نفت): میدان ولیعصر، ابتدای بلوار کشاورز، پلاک 9 (جنب داروخانه هوشمند)

تلفن(صبا نفت):

 

(اطلاعیه شماره  4 )

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم می رساند، عطف به نامه شماره 23881/41/92 مورخ 24/10/92 شرکت سهامی نمایشگاه، هیچ گونه تغیری در تعرفه های ارزی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی صورت نگرفته و هزینه ها برابر تعرفه سال گذشته محاسبه خواهد شد. لازم به ذکر است تعرفه ریالی نمایشگاه بر اساس جدول زیر اعمال می گردد:

 

تعرفه فروش مجری به مشارکت کنندگان با 25% افزایش برای سال 93 (هرمتر مربع)
812,500 ریال (فضای سرپوشیده)
562,500 ریال (فضای باز)

 

(اطلاعیه شماره  3 )

   قابل توجه كليه مشاركت كنندگان "نوزدهمين نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالایش و پتروشيمي" بدينوسيله به اطلاع كليه مشاركت كنندگان مي رساند: در حال حاضر هيچ شركتي براي انتشار كتاب نمايشگاه نوزدهم انتخاب نشده است. در صورت عقد قرارداد و انتخاب ناشر كتاب نمايشگاه نوزدهم مراتب طي اطلاعيه اي با ذكر نام و مشخصات آن مؤسسه به اطلاع مشاركت كنندگان خواهد رسيد.

 

(اطلاعیه شماره 2)

شرایط مزایده واگذاری انتشار کتاب نمایشگاه نوزدهم

فرم های مربوطه

 

( اطلاعیه شماره 1)

   به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در نمایشگاه می رساند، در پیش ثبت نام نمایشگاه نوزدهم اولویت زمانی مطرح نبوده و صرفاً به منظور جمع آوری مشخصات مشارکت کنندگان محترم صورت می گیرد.

بدیهی است زمان جانمایی غرفه ها متعاقباً اعلام می شود.

 

 

 

 

 

روزنگار نمایشگاه
  • 19 اردیبهشتاختتامیه نمایشگاه نوزدهم
  • 16اردیبهشت افتتاح نمایشگاه نوزدهم
دریافت پوستر نمایشگاه
طراحی و تولید : واحد فناوری اطلاعات اداره کل روابط عمومی وزارت نقت

TinyTick 1.1